خدمات بازاریابی و تبلیغات

در این بخش بر اساس نوع و طیف مشتریان کسب و کار شما، و همچنین بر اساس ظرفیت های مالی، معنوی و انسانی مجموعه ی شما، طراحی جامع و دقیق برای بازاریابی و تبلیغات شما انجام خواهیم داد؛ از جمله:
  1. ایده های پرورش مخاطبان مبلغ:
در این بخش ما با طراحی ایده ها و برنامه های تبلیغاتی موثر و جذاب، از مشتریان شما، مخاطبان مبلغ خواهیم ساخت؛ به این معنی که علاوه بر اینکه هر مخاطب شخصاً از شما خرید می کند، کسب و کار و برند شما را به دوستان و آشنایان خود نیز توصیه نماید.
همانطور که بار ها در علم تبلیغات ثابت شده است، تاثیر تبلیغات کلامی و گرم بسیار بالا و البته ماندگار است.
  1. ایده های تبلیغاتی – رسانه ای:
در این بخش ما با طراحی کمپین های تبلیغاتی وسیع، متمایز و کارآمد جهت عرضه در رسانه های کلان و جزیی (شهری و کشوری)، با کمترین هزینه ها در اندک زمانی روی برندینگ و افزایش فروش شما کار خواهیم کرد.
  1. مرتبط ساختن شما با هنرمندان، مشاهیر و رسانه های کلان:
به طور کلی در سیاست کاری اتاق فکر انجام کار های اجرایی نمی گنجد؛ اما تیم ما با در اختیار داشتن سطح ارتباطات وسیع خود با اهالی رسانه، می تواند زمینه های همکاری تبلیغاتی و رسانه ای لازم را با اقل هزینه ها برای شما مقدور سازد.
همچنین در طی سالهای اخیر این موضوع ثابت شده است که بهره گیری از حضور مشاهیر و رسانه های کلان کشوری تنها زمانی موثر است، که طرح ریزی دقیق و درستی بر اساس نیاز ها و سلایق مشتریان، پتانسیل ها و ظرفیت های برند، پیشینه ی سفیر مشهور برند و… انجام شده باشد؛ در غیر این صورت نه تنها تبلیغات با حضور مشاهیر سودی برای صاحب کسب و کار ندارد، بلکه در موارد بسیاری وی را دچار ضرر های جبران ناپذیری نیز می نماید. تیم ما با پشتوانه ی پژوهشی و تخصصی خود می تواند راهنمای شما در این عرصه باشد.