خدمات درون سازمانی

منظور از سازمان در این متن هر کسب و کار هدفمندی است که حداقل پنج عضو داشته باشد.
در این بخش بر اساس ظرفیت های مادی، معنوی و انسانی مجموعه ی شما، ایده ها و راهکار هایی توسط تیم ما طراحی می شود که شما بتوانید بر اساس پتانسیل ها و ظرفیت های موجود، علاوه بر رفع چالش ها و موانع پیش روی خود؛ به افزایش فروش، توسعه ی کسب و کار، برندینگ قوی و تمایز از سایر رقبایتان دست یابید:
  1. ایده پردازی جهت تقویت سایت و صفحات مجازی شما:
در این بخش ایده های ما جهت تقویت، تصحیح و تکمیل سایت و صفحات مجازی شما است. همچنین ایده هایی به شما ارایه می کنیم تا از تمامی پتانسیل های سایت و صفحه ی خود جهت افزایش فروش، ارتباط بهتر و سریع تر با مشتریان تان و… بهره ببرید.
به طور مثال راهکار هایی به شما ارایه می کنیم که چگونه  از محصولات و خدماتتان عکس، ویدیو و متن جذاب تهیه کنید، و آن ها را در چه زمانی و به چه شکلی در صفحه ی اینستاگرام خود بارگزاری کنید؛ تا بیشترین مخاطب را جذب و بیشترین سفارشات مجازی را داشته باشید.
  1. ایده پردازی راجع به بهبود فضای داخلی محیط کسب و کار شما:
در این بخش ایده ها و راهکار هایی به شما ارایه خواهد شد که علاوه بر بالا رفتن احساس نشاط و آرامش کارکنانتان در محیط کار، فضایی خلاقه، جذاب و آرامش بخش نیز برای مشتریان خود فراهم نمایید.
این اقدام علاوه بر حصول نتایجی که ذکر شد، می تواند یکی از عوامل مهم تمایز شما از سایر رقبایتان و دست به دست شدن تصاویر دکور شما بین مشتریان و تبلیغ مجموعه ی شما شود.
  1. تقویت، اصلاح و تکمیل فرآیند تولید محصولات یا ارایه ی خدمات شما:
در این بخش ایده ها و برنامه های لازم را جهت قدرتمند سازی هر چه بیشتر مجموعه ی شما، در حوزه ی بخش های مختلف فرآیند تولید محصولات یا ارایه ی خدمات طراحی خواهیم نمود
به طور مثال ایده پردازی راجع به بسته بندی متمایز، کم هزینه و جذاب محصولات یا توسعه و تمایز مجموعه ی خدمات شما بر طبق نیاز مشتریان.
  1. ارایه ی راهکار ها و ایده هایی جهت رفع موانع و مشکلات روند کاری شما:
در این بخش پس از شناسایی و تحلیل جزییات موانع پیش روی شما (مثلاً شرایط کرونا) که باعث کند شدن یا متوقف شدن برخی از اقدامات شما شده است، با طرح ریزی برنامه های جایگزین یا تسریع کننده شما را در حل این چالش ها یاری خواهیم داد.
به طور کلی ایده پردازی و طراحی برنامه های لازم در هر بخش از فعالیت های درون مجموعه ای شما، بر اساس نوع کسب و کارتان و حضور مشاوران حرفه ای تیم، در این بخش از خدمات ما جای خواهد گرفت و ما همراه و یاریگر شما خواهیم بود.